×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

Дмитро Зарахович отримав нагороду в номінації «Експерт року в сфері Фінтех»

Спеціалізоване видання про фінанси та технології PaySpace Magazine визначило переможців третього щорічного конкурсу PaySpace Magazine Awards 2019. Конкурс проходив з 1 по 30 листопада і ставив перед собою амбітне завдання виявити лідерів на ринку e-commerce та FinTech. В цьому році в щорічній премії PSM Awards взяло участь 150 учасників. Всього за компанії і експертів було віддано більш ніж 65 тисяч голосів.

Дмитро Зарахович отримав бронзову нагороду в номінації «Експерт року в сфері Фінтех». Нагадаємо, що в цій категорії учасники голосування оцінювали фаховий рівень експертів, які володіють спеціальними знаннями в сфері фінансових технологій і впливають на розвиток галузі в Україні.

Відзначимо, що Дмитро Зарахович є генеральним директором і співзасновником компанії UAPAY, яка надає платіжний інструмент UAPAY.UA. В травні 2017 року компанія розробила для платформи OLX перший в Україні escrow-сервіс «OLX Доставка» (попередня назва — «Безпечна угода»), який дозволяє захистити як покупця, так і продавця.

Мета сервісу — підвищити фінансову безпеку клієнтів і за рахунок цього створити умови для подальшого зростання продажів. Через 3 місяці сервіс UAPAY Escrow також став доступним на маркетплейсе PROM.ua під назвою «Покупка без ризику».