×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY Checkout

UAPAY Checkout забезпечує для вашого онлайн-бізнесу додаткову цінність за рахунок застосування комплексу рішень, націленого на автоматизацію платежів за товари та послуги за допомогою банківських карт, а також доставку куплених вашими покупцями товарів в Україні.

Сервіс UAPAY Checkout побудований на принципах прозорості, безпеки і простоти користування як для вас, так і для ваших покупців.

Ми підтримуємо роботу c банківськими картами міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard, а також Національної платіжної системи ПРОСТІР.

Підключитися зараз
Image

Можливості

Image

Захист від шахрайських платежів

Завдяки застосуванню унікальних алгоритмів, які виявляють і блокують сумнівні транзакції, наша система забезпечує безпеку платежів та захист від шахрайських дій. Алгоритми і правила постійно поліпшуються, що дозволяє тримати рівень безпеки на належному рівні, не погіршуючи конверсію платежів.

Image

QR-платежі

Можливість генерування платіжних QR-кодів дозволяє встановити точки прийому платежів за рамками POS-терміналів. В платіжний QR-код можна закласти реквізити отримувача платежу, готову суму до оплати, або надати можливість платнику самому внести бажану суму до оплати. Технологія оптимально підходить для різних офлайн-закладів, для організаторів заходів і магазинів з фізичними точками продажу. Не вимагає інтеграції.

Image

Електронний документообіг

Договори, акти, додаткові угоди та інші документи можна підписувати зі застосуванням кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Це істотно скорочує час підписання стандартного договору і виключає будь-які додаткові витрати на папір, чорнило і логістику паперових примірників. А головне, КЕП має повну юридичну силу та підвищену безпеку.

Image

Платежі за передплатою

Регулярні або рекурентні платежі дозволяють здійснювати трансакції в зазначений платником період. Система автоматично буде списувати вказану суму з банківської карти і після кожної успішної операції платник отримає повідомлення про платіж, з чеком про оплату з цифровим підписом.

Image

Ескроу-платежі

Тепер обидві сторони угоди захищені від шахрайства завдяки ескроу-платежам (англ. Escrow). Технологія гарантує успішність операції при виконанні всіх умов угоди обома сторонами. Покупець впевнений в поверненні коштів у разі невдалої угоди, а продавець — в отриманні коштів при успішному завершенні операції.

Image

Мультикошик

Ідеальне рішення для маркетплейсів та інших платформ, які потребують автоматичного розрахунку одразу з декількома постачальниками товарів і послуг. Перерахування коштів здійснюється на наступний день, за вказаними реквізитами одержувачів, в особистому кабінеті або по API. Якщо реквізити вказані невірно або некоректно, ми негайно повідомимо Вас про це.

Image

Комфортне підключення

Ми розуміємо, наскільки важливо оперативно підключити систему платежів, і тому розробили максимально доступний API і готові платіжні CMS-модулі, які можна встановити і активувати. Але ми пішли ще далі, реалізувавши послугу «інтегруй за мене». Тепер вам не доведеться витрачати час на вивчення технічної документації, наша команда зробить все за вас.

Тарифи

Швидкий старт

Ідеально підходить для тих, хто хоче підключити оплату онлайн, без зайвих дій і витрати часу

2,5%*
За успішний платіж
*Без абонплати
  • Швидке підключення
  • Онлайн підтримка
  • Готові інтеграції та API
  • Сервіс "Інтегруй за мене"
Підключитися зараз Зв'язатися з менеджером

Enterprise

Рішення для великих компаній з персональним підходом

  • Ексклюзивний тариф
  • Виділений акаунт-менеджер
  • Комплексні рішення
  • Технічний супровід
Зв'язатися з менеджером
Image

Розробникам

Ми надаємо універсальний платіжний API і готові модулі для CMS-систем, які дозволять дуже швидко і просто підключити оплату на сайті

Докладніше
Розмір шрифту
Контрастне зображення