×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

EMA внесла UAPAY в білий список платіжних систем

Українська міжбанківська асоціація членів платіжних систем ЕМА внесла національний платіжний сервіс UAPAY в білий список платіжних систем. Це є офіційним підтвердженням того, що UAPAY являє собою офіційний і надійно захищений платіжний сервіс.

Останнім часом збільшилася кількість фішингових веб-ресурсів, які виманюють реквізити платіжних карт користувачів. Такі сайти або вивідують карткові реквізити під виглядом надання неіснуючих послуг, або маскуються під сервіс популярних платіжних сервісів. Факт внесення UAPAY в білий список свідчить про те, що цей платіжний сервіс є повністю сертифікованим і легальним.

Нагадаємо, що 9 грудня 2015 року Національним банком України видано ліцензію для ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЮАПЕЙ» (UAPAY ) на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Крім того, в кінці лютого 2016 року UAPAY отримав сертифікат безпеки PCI DSS 3.1 першого рівня!

Це означає, що високий ступінь безпеки нашого сервісу тепер визнано на офіційному рівні. Таким чином UAPAY має захищену мережу; захищає дані власників карток; забезпечує регулярний моніторинг і тестування мережі; підтримує інформаційну безпеку сервісу.

Відзначимо, що асоціацію «ЕМА» було створено в 1999 році українськими банками, членами платіжної системи Europay International для координації розвитку ринку платіжних карт Maestro і Mastercard в Україні. Асоціація вирішує завдання забезпечення взаємодії з державними органами, а також удосконалення системи колективної безпеки та проведення спільних заходів щодо запобігання шахрайських дій з використанням платіжних інструментів та електронних засобів розрахунку.

Розмір шрифту
Контрастне зображення