×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

OBYAVA.ua та UAPAY запустили сервіс безпечних покупок «О!Плата»

Портал онлайн-оголошень OBYAVA.ua запустив послугу безпечних покупок під назвою «О!Плата» на базі технології UAPAY Escrow Box. Цей крок націлений на збільшення безпеки покупок як для покупця, так і продавця.

Тепер при купівлі товару через сервіс «О!Плата» відповідна сума грошей одразу списується з платіжної картки покупця і резервується на спеціальному рахунку. Але продавець отримає ці гроші тільки в тому випадку, коли покупець забере товар та переконається в тому, що він відповідає його очікуванням. У разі відмови від товару гроші негайно повернуться на картку покупця, а товар буде відправлено назад продавцю. Таким чином, рішення дозволяє нівелювати будь-які ризики одразу для обох сторін угоди.

Доставка замовленого товару здійснюється Новою Поштою до того відділення, яке вкаже покупець. Активувати «О!Плата» можна при подачі оголошення (для тих товарів, які відповідають вимогам безпечної угоди) або в своєму Особистому кабінеті на сайті.

Нагадаємо, що OBYAVA.ua — безкоштовна дошка оголошень України, на якій можна продати як нові товари, так і ті, що були у вживанні, розмістити оголошення про пропозицію приватних послуг, та інше. Щодня OBYAVA.ua відвідують біля 65 тисяч користувачів, які знаходять на сайті необхідні речі або послуги, розміщують нові оголошення про продаж товарів, оренду квартир, а також про бажання знайти нові знайомства. Все це дозволяє OBYAVA.ua входити в рейтинг Топ-10 дошок оголошень України.