×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

Сервіс грошових переказів UAPAY розширив функціонал

Особистий кабінет з дворівневою автентифікацією та можливістю скасування переказу – нові функції сервісу.

З липня 2016 року користувачам сервісу грошових переказів UAPAY став доступний особистий кабінет, в якому з’явилася унікальна послуга. При перерахуванні грошей за номером телефону або e-mail кожен користувач може скасувати переказ. Це працює тільки, якщо одержувач не встиг прийняти переказ на карту. Таким чином, якщо була допущена помилка при введенні даних, можна скасувати переказ і не чекати поки одержувач поверне гроші назад самостійно. Новою функцією зможуть скористатися тільки зареєстровані користувачі сервісу UAPAY.

Крім вищевказаних оновлень, UAPAY значно посилив захист облікових записів клієнтів. Тепер користувачам сервісу не потрібно хвилюватися про безпеку своїх карткових даних, тому що з’явилася дворівнева автентифікація для входу в особистий кабінет.

Варто відзначити, що з появою особистого кабінету в сервісі UAPAY з’явилася можливість реєстрації своїх платіжних карт. Це дозволяє не вводити карткові дані кожного разу, коли потрібно виконати грошовий переказ, а це виключає ризики, що ці дані можуть бути перехоплені, наприклад, при використанні публічних WiFi-точок. Також користувачі сервісу зможуть створювати власний список контактів одержувачів переказів, без необхідності введення даних повторно при наступних операціях. Завдяки наявності таких можливостей, операції будуть здійснюватися миттєво і можна забути про введення реквізитів вручну, а достатньо буде вибрати їх зі списку. Крім того, можна ознайомитися з архівом усіх операцій і проаналізувати їх за допомогою зручної системи фільтрації.

Сервіс UAPAY стрімко розвивається і вже зараз сайт функціонує на трьох мовах. Крім української, користувачам також доступні версії сервісу англійською та російською мовами.

 «Крім всіх вищезгаданих нововведень, найближчим часом користувачам варто очікувати появи таких корисних функцій, як оплата комунальних послуг, поповнення рахунку мобільного телефону, придбання всіх видів квитків онлайн та ін. Зовсім скоро система UAPAY охоплюватиме понад 2500 різних сервісів покривають всю територію України, які стануть доступні користувачам в єдиному інтерфейсі», – повідомив керуючий директор UAPAY Дмитро Зарахович.

Розмір шрифту
Контрастне зображення