×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

Saas-платформа, як антикризовий шлях відкриття інтернет-магазину

Головне завдання підприємця в кризовий період — досягти максимальної ефективності з мінімальними вкладеннями. Саме тому 2023 рік можна вважати розквітом платформ SaaS, на базі яких можна швидко створити власний інтернет-магазин. Популярність сервісу обумовлена тим, що це найбільш бюджетний та одночасно перспективний шлях розвитку бізнесу в е-коммерс.

Що таке SaaS-платформа

Платформа SaaS (software as a service) — це готові програмні сервіси, на базі яких формуються сайти. Наприклад, якщо ви зареєструєтесь на українській платформі для створення брендових інтернет-магазинів Shop-Express, то отримаєте бажаний сайт буквально за кілька хвилин. Відмінність від конструкторів та відкритих CMS полягає в тому, що інтернет-магазин надається вам не як товар, а як послуга (ви не купуєте сайт, а сплачуєте користування ним).

Разом з інтернет-магазином на базі SaaS ви отримуєте необхідне обслуговування — цілу команду, яка займається хостингом, безпекою, технічною підтримкою та регулярними оновленнями. Головне, що не потрібно одразу виділяти великий бюджет, як при індивідуальній розробці. Ви просто сплачуєте доступну для себе суму щомісяця або щороку.

Функціонал інтернет-магазину на базі SaaS

На прикладі платформи Shop-Express розглянемо стандартні можливості такого інтернет-магазину:

 • Широкий каталог об’ємом від 500 до 50000 товарів з безліччю модифікацій (розмір, колір тощо).
 • Можливість додавати різні мовні версії сайту, особливо якщо ви прагнете підкорювати міжнародний ринок.
 • Інтеграції з маркетплейсами, такими як Rozetka або Prom.ua.
 • Інтеграції з різними логістичними операторами, щоб надавати клієнту кращі умови доставки.
 • Інтеграції з платіжними системами, щоб приймати платежі через провідні еквайрингові сервіси. Наприклад, у партнерстві з UAPAY платформа Shop-Express отримує унікальні та адаптовані під ресурс системи прийому оплат. Вони дозволяють приймати інформацію про оплати в CRM-системі, підключати аналітичні сервіси, зручно вести фінансовий облік тощо. 

Зверніть увагу, що це тільки базовий перелік функцій. Про інші можливості інтернет-магазину ви можете дізнатись у розробника обраної SaaS-платформи.

«Гнучкий» дизайн інтернет-магазину

Одна з головних переваг моделі SaaS є можливість змінювати та налаштовувати дизайн сайту. У разі потреби ви можете додати певний елемент оформлення з запропонованих наборів або навіть окремі скрипти. А головне, що змінити тему дизайну або наповнення сторінок можливо самостійно, без допомоги програмістів.

Оскільки сьогодні більшість користувачів віддає перевагу смартфонам, дизайн інтернет-магазину має бути адаптований під всі типи мобільних пристроїв. Це також обов’язково передбачено в системі SaaS.

Просування інтернет-магазину на платформі SaaS

Відмінністю SaaS-платформи від безкоштовних конструкторів та відкритих CMS є повна свобода в просуванні. Такі інтернет-магазини сумісні з маркетинговими та рекламними інструментами, без яких неможливий розвиток сучасного бізнесу:

 • SEO. Передбачені всі технічні можливості для пошукової оптимізації сторінок та покращення сайту для його відображення якомога вище у пошуковій видачі.
 • Google Shopping. Запускайте рекламу та системно отримуйте клієнтів, які шукають ваші товари в Google.
 • Таргетована реклама. Для вас завжди доступні інструменти Facebook і запуск рентабельної реклами в соціальних мережах.

SaaS — це рішення конкретних бізнес-задач

Розробник SaaS-платформи пропонує готові рішення, які підходять для використання різними категоріями бізнесів:

 • Дилери та виробники з оффлайн-магазинами, які хочуть вийти на онлайн-ринок.
 • Середній бізнес з потребою в багатофункціональному та привабливому сайті, який буде зручним для клієнтів.
 • Малий бізнес, який має швидко та бюджетно запустити онлайн-продажі.

Якщо ви впізнали себе, тоді вивчіть повний список можливого функціоналу та дізнайтеся ціни на створення інтернет-магазину на платформі Shop-Express. Перевага системи в тому, що ви можете підібрати набір послуг, який точно відповідатиме вашим бізнес-задачам та виділеному бюджету. Будь-який тариф передбачає обслуговування командою розробника: хостинг, гарантію, технічну підтримку та оновлення CMS.

Розмір шрифту
Контрастне зображення