×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY розробив для компанії OLX нове платіжне рішення

Нове платіжне рішення, розроблене національним платіжним сервісом UAPAY для OLX, дозволяє оновити та оптимізувати умови здійснення оплати на платформі. 

Однією з головних інновацій є зміна моделі з передплати на гібридну. Перехід на таку систему дозволить зробити оплату для продавців більш прозорою та справедливою. Тепер вони платять комісію за успішну угоду, яка становить 1% від суми замовлення +10 грн. 

“Нам важливо покращувати досвід електронних платежів та забезпечувати користувачів зручними, безпечними та вигідними умовами для здійснення оплати за товари та послуги,” – коментує Галина Козирєва, Chief Product officer UAPAY.

Ця зміна спрямована на покращення якості послуги “OLX Доставка”. Комісія застосовується тільки у випадку успішної угоди.

Для покупців ми пропонуємо більш вигідні ціни на логістику та впевненість у продавці й товарі, який він замовляє. Тож, запровадження комісії  “1%+10 грн” – це взаємовигідне рішення, щоб задовольнити всі сторони”, – розповідає Ігор Сироватко, директор департаменту клієнтського сервісу OLX в Україні та Центральній Азії.

Нагадаємо, що у 2017 році UAPAY першою в Україні впровадила міжнародну технологію Escrow у проєкті OLX Доставка. Escrow – технологія, в якій третя сторона виступає гарантом угоди по системі умовного депонування. 

Розмір шрифту
Контрастне зображення