×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

ТОП-50 найвпливовіших жінок українського фінтеху

Опубліковано рейтинг “ТОП-50 найвпливовіших жінок фінтеху”, організований Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній, проєктом USAID “Трансформація фінансового сектора”, EFSE Development Facility. 

Генеральний директор та співзасновник UAPAY Дмитро Зарахович став одним із 18 членів експертного журі. І ми пишаємось тим, що компанія UAPAY причетна до події, яка допомагає звернути увагу на внесок компетентних й професійних жінок у фінансовий сектор країни. 

Представлення такої великої кількості жінок та їх внесок являється важливим кроком політики формування рольових моделей у молодшого покоління з приводу їх подальшої зайнятості у банках та небанківських установах, платіжних компаніях, стартапах та державному секторі. 

При проведенні дослідження було отримано 292 заявки, 123 з яких відібрано та передано для подальшого голосування. При відборі враховувався стаж та результати роботи у сфері, наявність публікацій на тему фінтех, участь в профільних заходах, присвячених розвитку фінтех сектору, проактивна позиція в популяризації інноваційних програм та продуктів у сфері фінансів.