×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

Компанії UAPAY та IGAMA внесені до Реєстру НБУ

19 грудня 2016 року Національним банком України було прийнято рішення про внесення ТОВ “АЙГАМА”, що входить до складу Softinvest Holding, як оператора послуг платіжної інфраструктури до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури.

Uapay — це національний платіжний сервіс, який дозволяє здійснювати миттєві, безпечні грошові перекази без зайвих зусиль. Наш сервіс збудований на новітній та інноваційній технологічній платформі компанії IGAMA, яка 19 грудня була занесена до Реєстру НБУ як оператор послуг платіжної інфраструктури.

Тож ми раді повідомити, що тепер UAPAY — це не просто надійна ліцензована НБУ компанія (https://goo.gl/d0xHh9), фінансова діяльність якої повністю регулюється НБУ, але й новітні та сучасні технології, які щоденно розроблюються та впроваджуються на технологічній платформі компанії IGAMA (https://goo.gl/T407uY), аби ви мали змогу щоденно користуватися усіма перевагами платіжного сервісу UAPAY та здійснювати миттєві грошові перекази з картки на картку, на e-mail, за номером телефона або просто надіслати запит на переказ коштів! Переконайтеся у всіх перевагах нашого сервісу вже сьогодні: https://uapay.ua

Розмір шрифту
Контрастне зображення