×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

За підтримки компанії «ЮАПЕЙ» оператор «Нова Пошта» впровадив послугу «Експрес-переказ на банківську картку»

Спільними зусиллями команд постачальника послуг платіжної інфраструктури iGama і фінансової компанії «ЮАПЕЙ» був реалізований інноваційний продукт для найбільшого комерційного логістичного оператора України «Нова пошта» — «Експрес-переказ на банківську картку».

За підтримки компанії «ЮАПЕЙ» логістичний оператор «Нова Пошта» впровадив послугу «Експрес-переказ на банківську картку»

Тепер одержувачу переказу не потрібно відвідувати відділення «Нова пошта», щоб отримати надісланий йому грошовий переказ — всі кошти будуть переведені на банківську карту, дані якої він збереже в особистому кабінеті на сайті або в мобільному додатку «Нова пошта». Безпосередній прийом платежів готівкою в касі забезпечує фінансова компанія «Пост Фінанс», функцію зарахування коштів на банківську платіжну карту надали фінансова компанія «ЮАПЕЙ» і її технологічний партнер iGama.

В даний час послуга працює в тестовому режимі. Нею можна скористатися у відділеннях «Нова пошта», в особистому кабінеті на сайті або в мобільному додатку «Нова пошта». Для цього необхідно зберегти дані однієї або декількох банківських карток відправника в особистому кабінеті або в мобільному додатку. Надалі при оформленні нових відправок можна буде вибрати потрібну картку зі списку. Додавання конфіденційної інформації про банківські картки повністю безпечно: «Нова пошта» використовує захищене сховище карткових даних, розроблене постачальником послуг платіжної інфраструктури компанією iGama. Обробка і зберігання інформації про платіжну картку відповідає стандарту безпеки міжнародних платіжних систем Visa inc., MasterCard Worlwide.

Після реєстрації даних карти послугою можна скористатися при відправленні переказу між відділеннями «Нова пошта». Максимальна сума одного переказу становить 14999 грн. Послуга тарифікується згідно діючих тарифів на грошовий переказ — 20 грн + 2% від суми переказу. Додаткові платежі не передбачені. Вартість послуг перекладу на банківську карту оплачує відправник переказу. Кошти надходять на карту миттєво після проведення платежу в касі фінансової компанії «Пост Фінанс».

У разі затримки надходження грошей клієнту потрібно звернутися до банку-емітенту, який регулює процедуру зарахування грошових коштів на випущені їм картки. Якщо на момент зарахування переказу картка заблокована або з певних причин неактивна, кошти можна буде отримати у відділенні «Нова пошта». Про це одержувача проінформують через SMS на мобільний телефон.

Розмір шрифту
Контрастне зображення