×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY оголосила про запуск сервісу інтернет-еквайрингу

Українська компанія UAPAY, що надає платіжний сервіс UAPAY.UA, повідомляє про запуск сервісу інтернет-еквайрингу. Тепер користувачі UAPAY зможуть провести розрахунки в інтернет-магазинах або оплатити через інтернет різні послуги з допомогою банківських карт VISA /Master Card, використовуючи інтерфейс системи UAPAY.

 «Щоб надати нашим клієнтам максимум функціональності та комфорту при виконанні платіжних операцій, ми запустили сервіс інтернет-еквайрингу. Запрошуємо всіх скористатися цим сервісом і переконатися, наскільки він зручний в роботі. Перші клієнти вже відчули переваги його реалізації. Ми володіємо добре налагодженими передовими технологіями переказу грошей і запрошуємо українські торгові майданчики до співпраці», — зазначив Олександр Шульга, директор з розвитку та продажу в ТОВ «Фінансова компанія ЮАПЕЙ».

Нагадаємо, що українська компанія UAPAY, яка входить в холдинг Softinvest, є оператором платіжного інструменту UAPAY.UA — унікального сервісу, що дозволяє споживачам оплачувати величезний спектр послуг по всій Україні (комунальні платежі, Інтернет, телебачення, мобільний і телефонний зв’язок, залізничні квитки і багато іншого) за найвигіднішими тарифами в найширшій мережі точок прийому (відділеннях, банкоматах, через платіжні термінали і в Інтернеті, а також на розрахункових порталах банків-партнерів) будь-яким зручним способом (готівкою, пластиковою карткою або електронним грошима).

Розмір шрифту
Контрастне зображення