×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

CEO UAPAY на Mind WinTech Summit 2023

Mind WinTech Summit 2023: Роль фінтеху у розвитку ритейлового бізнесу.

На Mind WinTech Summit 2023, що відбувся 30 листопада, Юлія Федосюк, CEO UAPAY, підняла завісу над майбутнім фінтеху в Україні.

Вона поділилася інформацією про перспективи розвитку Україні та ключові тренди фінтеху:

– Безпрецедентний розвиток безготівкових платежів і e-commerce. За даними НБУ, обсяг операцій з платіжними картками в 3 кв. 2023 досяг 34.31 млрд євро, з вражаючим зростанням у 25% порівняно з минулим роком. Електронна комерція продемонструвала збільшення доходів на 40% і передбачається подальше їх зростання.

– Україна як новий лідер у сфері ІТ-експорту. Сильна освіта, демократичні ціни та висока якість послуг зробили Україну однією з провідних країн у сфері IT-аутсорсингу, з річним оборотом понад 5 мільярдів доларів.

– Тренди у фінтеху на 2023-2024: Юлія вказала на важливість штучного інтелекту, машинного навчання, технологій open banking, а також на швидке зростання сектору DeFi та популярності технологій tap-to-phone і QR-платежів.

У своїй презентації Юлія детально розповіла чому Україна має всі можливості для того, щоб стати важливим центром фінтех-інновацій у регіоні, враховуючи потужний технологічний потенціал і зростаючий інтерес до цифрових фінансових послуг.

Mind WinTech Summit 2023 відкрив нові горизонти для обговорення та обміну ідеями, які будуть формувати майбутнє фінтеху та ритейлу не тільки в Україні, але й на міжнародному рівні.

Розмір шрифту
Контрастне зображення