×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY розробила чат-бота в Telegram для оплати штрафів за порушення ПДР

Піклуючись про зручність для водія, команда UAPAY створила в месенджері Telegram чат-бота «Штрафи UAPAY» для пошуку і сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху (ПДР).

Водій, який хоче перевірити наявність непогашених штрафів, може виконати пошук за кількома критеріями:

  • по серії та номеру постанови про виписку штрафу;
  • за державним номерним знаком транспортного засобу (держномер ТЗ) та номером паспорта власника;
  • за держномером ТЗ та ідентификаційним кодом власника;
  • за держномером ТЗ та ID-карткою власника (якщо немає паспорта);
  • за посвідченням водія та держномером ТЗ;
  • за свідоцтвом реєстрації ТЗ та держномером.

Після того, як водій додав свій транспортний засіб в чат-бот, сповіщення про нові штрафи будуть надходити автоматично через кілька годин після їх виписки. Штрафи можна швидко сплатити банківською карткою прямо в чат-боті від UAPAY. Шукайте розробку в Telegram за назвою @shtrafyuapay_bot .

«Кількість прихильників Telegram в Україні перевищує 4,5 млн, крім того, користуватися чат-ботом для пошуку і сплати штрафів значно зручніше, ніж окремим мобільним додатком. Саме тому ми створили в Telegram чат-бота «Штрафи UAPAY» — тепер водій може швидко знаходити та погашати несплачені вчасно штрафи за порушення ПДР або ж отримувати автоматичні сповіщення по наявність таких. Як відомо, сума штрафу, несплаченого протягом 10 днів, збільшується вдвічі, тому дуже важливо вчасно дізнатися про наявність нового штрафу», – зазначив Дмитро Зарахович, керуючий партнер компанії UAPAY.