×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY та InSales підключають за супертарифом

Фінансовий оператор UAPAY повідомляє про початок спільної промо-кампанії з платформою для побудови сайтів InSales. Нагадаємо, що InSales — це популярна система управління контентом інтернет-магазину, що працює з публічної хмари. Станом на кінець 2019 року InSales нараховувала більше 8 тисяч клієнтів.

Для всіх діючих та нових мерчантів платформи, які ще не використовують платіжну систему UAPAY, компанія пропонує супервигідний тариф — комісію 2,3% для кожного проведеного платежу. Тариф буде діяти на постійній основі для всіх тих, хто встигне підключиться в період дії акції з 1 по 30 квітня 2020 року. Але це ще не все — ми також пропонуємо спрощену систему підключення. Достатньо встановити модуль і пройти просту реєстрацію на нашому сайті з додаванням реєстраційних документів і підписанням договору в електронному/паперовому вигляді. Протягом одного дня ви будете підключені.

Ще одна перевага співпраці з UAPAY та InSales — електронний документообіг. Договори, акти, додаткові угоди та інші документи можна підписувати з застосуванням кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Це істотно скорочує час підписання стандартного договору і виключає будь-які додаткові витрати на папір, чорнило і логістику паперових примірників. А головне, КЕП має повну юридичну силу та підвищену безпеку.