×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY запустив платформу грошових переказів для мережі супермаркетів «ЕКО МАРКЕТ»

В рамках проекту «ЕKO-Finance» покупцям мережі супермаркетів «ЕKO МАРКЕТ» фінансовий партнер UAPAY надав платформу грошових переказів для всіх споживачів України.

Співпраця передбачає використання сервісу, який дозволяє здійснити переказ грошей з картки на картку, при цьому не обов’язково знати номер картки одержувача. На платформі UAPAY переказ на рахунок одержувача можна здійснити, вказавши в якості ідентифікатора номер мобільного телефону або його e-mail. Також покупці мережі магазинів «ЕКО МАРКЕТ» можуть користуватися послугою «Запит на переказ», яка дозволяє швидко і зручно позичити їм гроші. При цьому, платформа оформлена під бренд партнера – «ЕКО МАРКЕТ» і його проект «Е Finance». Ознайомитися з сервісом можна на сайті https://eko.uapay.ua/transfers.

Надалі фінансовий партнер UAPAY і мережа «ЕКО МАРКЕТ» будуть активно розвивати сервіс, розширюючи перелік послуг для своїх діючих і потенційних споживачів. Передбачається, що буде додано можливість оплати комунальних платежів, придбання квитків та інших корисних сервісів. Фінансовий партнер UAPAY буде не тільки надавати та підтримувати сервіс, а й супроводжувати рітейлера на всіх етапах розширення послуг і удосконалення проекту.

Як зазначає генеральний директор UAPAY Дмитро Зарахович: «Раді, що в цьому проекті «ЕКО МАРКЕТ» обрав саме нас як фінансового партнера. Ми досить швидко розуміємо потреби мережі і в короткі строки готові запустити платформу для покупців «ЕКО МАРКЕТ». Подібну співпрацю пропонуємо не тільки рітейлу, ми також почали працювати спільно з банківськими установами та страховими компаніями».

Керівник проекту «EКО-Finance» Віталій Бачинський додав, що для компанії дуже важливо, щоб покупцям було зручно не лише купувати продукти в магазинах «ЕКО МАРКЕТ», але й отримувати інші повсякденні онлайн і офлайн послуги за допомогою фінансових партнерів мережі з вигодою для себе.

Розмір шрифту
Контрастне зображення