×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

Оплату послуг через UAPAY можна перевірити на check.gov.ua

Державний сервіс перевірки квитанцій check.gov.ua відтепер дозволяє перевірити факт оплати держпослуг чи будь-яких інших послуг через платіжний сервіс UAPAY. Для цього на сайті https://check.gov.ua/ потрібно ввести код квитанції, обрати зі списку, що випадає, установу UAPAY та натиснути кнопку «Перевірити».  Якщо оплата була зроблена успішно, ви отримаєте на сайті відповідне повідомлення.

Нагадаємо, що за допомогою сайту check.gov.ua можна перевіряти квитанції в електронній формі, а не надавати їх в паперовому вигляді з мокрою печаткою. Ще донедавна при оплаті будь-яких держпослуг у споживача вимагали квитанцію з банку. З цієї причини громадянин України не міг просто сплатити потрібну послугу через онлайн-банкінг або мобільний додаток. Новий сервіс check.gov.ua дозволяє заощадити час та гроші, оскільки комісія при оплаті через онлайн-банкінг зазвичай менше, ніж у відділенні банку.

Таким чином, замість паперової квитанції користувач може просто надати її код. Той, хто зобов’язаний перевірити здійснення платежу, заходить на офіційний сайт check.gov.ua і вводить наданий код.