×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY запустила сервіс миттєвого поповнення банківських карт VISA/Master Card в мережі терміналів TYME

Українська компанія UAPAY, що надає платіжний сервіс UAPAY.UA, оголосила про запуск послуги миттєвого поповнення банківських карт VISA/Master Card в мережі терміналів TYME. Тепер споживачі мають можливість миттєво поповнити в національній валюті будь-які карти українських банків за номером картки через одну з найбільших термінальних мереж в Україні. Таким чином, UAPAY розширила свою мережу партнерів по операціям миттєвого поповнення банківських карт VISA/Master Card.

Нагадаємо, що українська компанія UAPAY, яка входить в холдинг Softinvest, є оператором платіжного інструменту UAPAY.UA, – унікального сервісу, що дозволяє споживачам оплачувати величезний спектр послуг по всій Україні (комунальні платежі, Інтернет, телебачення, мобільний і телефонний зв’язок, залізничні квитки і багато іншого) за найвигіднішими тарифами в найширшій мережі точок прийому (відділеннях, банкоматах, через платіжні термінали і в Інтернеті, а також на розрахункових порталах банків-партнерів) будь-яким зручним способом (готівкою, пластиковою карткою або електронним грошима).

Міжнародна платіжна система TYME ( «Тайм») зареєстрована в НБУ в жовтні 2014 року. Бренд і платіжна система TYME належать фінансової компанії «ОМП-2013», яка розпочала роботу на ринку моментальних платежів в листопаді 2011 року. Компанія має ліцензію НБУ № 18 від 17.09.2014 року та власний процесинговий центр, розташований в Україні.

 «Новий сервіс, представлений компанією UAPAY, дозволяє споживачам миттєво поповнити карту будь-якого українського банку в термінальній мережі TYME в режимі 24х7. Ми володіємо відмінно налагодженими передовими технологіями переказу грошей і запрошуємо інші термінальні мережі і українські банки до співпраці», — зазначив Олександр Шульга, директор з розвитку та продажу в ТОВ« Фінансова компанія ЮАПЕЙ».

«МПС TYME представлена сьогодні у всіх регіонах України більш ніж трьома тисячами пунктів прийому платежів, і продовжує активно зростати. Ми дуже зацікавлені в якості послуг, що надаються для наших клієнтів і розраховуємо на те, що новий сервіс, запущений нами спільно з компанією UAPAY, дозволить нашим клієнтам отримати ще більш надійний і зручний спосіб поповнення банківських карт будь-яких українських банків», — повідомила Євгенія Каніна, операційний директор компанії TYME.

Розмір шрифту
Контрастне зображення