×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY та Shop-Express підключають на суперумовах

Фінансовий оператор UAPAY оголошує про початок спільної промо-кампанії з сайт-білдером Shop-Express. Для всіх діючих та нових клієнтів платформи, які ще не використовують платіжну систему UAPAY, компанія пропонує супервигідний тариф — комісію 2,3% для кожного проведеного платежу. Тариф буде діяти на постійній основі для всіх тих, хто встигне підключиться в період дії акції з 16 квітня по 15 травня 2020 року.

Достатньо пройти просту реєстрацію на нашому сайті, а потім обрати спосіб оплати UAPAY в особистому кабінеті Shop-Express. Протягом одного дня ви будете підключені.

Ще одна перевага співпраці з UAPAY — електронний документообіг. Договори, акти, додаткові угоди та інші документи можна підписувати з застосуванням кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Це істотно скорочує час підписання стандартного договору і виключає будь-які додаткові витрати на папір, чорнило і логістику паперових примірників. А головне, КЕП має повну юридичну силу та підвищену безпеку.

Проект Shop-Express працює з 2013 року і покликаний полегшити і здешевити вихід на ринок електронної торгівлі українському бізнесу. За допомогою цього конструктору сайтів будь-хто може створити інтернет-магазин з власним доменним ім’ям, без програмування та технічних знань.

Команда Shop-Express пропонує безліч готових шаблонів дизайну, які розподілені по 14 основним категоріям. Також можна замовити індивідуальний дизайн. Серед клієнтів Shop-Express — провідні та зарубіжні компанії.