×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY запускає оплату штрафів за порушення ПДР

Процедура сплати штрафів та отримання підтвердження про сплату має стати швидкою, простою та зручною. Саме тому команда UAPAY розробила сервіс оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху (ПДР) онлайн за допомогою банківських карт VISA, Mastercard або ПРОСТІР.

Сплачені кошти будуть перераховані на рахунок державного казначейства на наступний день. В якості підтвердження сплати ви отримуєте чек на електронну адресу одразу після успішної трансакції.

Тож як сплатити штраф за порушення ПДР? Це дуже просто: вкажіть дані за обраним типом документу, оберіть штраф, який потрібно сплатити, далі введіть реквізити банківської карти та підтвердіть оплату. Всі платежі надійно захищені у відповідності до стандартів PCI DSS Level 1.

Перевіряйте наявність штрафів за номером протоколу, ІПН, посвідченням водія, паспорту або ID-карти. До речі, одна з переваг користування саме системою сплати штрафів від UAPAY полягає в тому, що користувач має змогу бачити в особистому кабінеті всі раніше сплачені ним штрафи.

«Ще кілька років тому для сплати штрафу за порушення правил дорожнього руху, виписаного співробітниками Дорожньої патрульної поліції, необхідно було йти у відділення банку, перераховувати відповідну суму коштів, після чого надавати у регіональний сервісний центр МВС паперову квитанцію про сплату штрафу. На щастя, країна диджиталізується і ми в компанії UAPAY робимо все можливе, щоб використати можливості диджиталізації для поліпшення якості життя наших громадян. Безумовно, сам факт отримання штрафу не є приємним, то ж ми створили рішення, яке допоможе вам швидко сплатити його без зайвого клопіту та втрати часу», – зазначив керуючий партнер UAPAY Дмитро Зарахович.