×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY працює з сайтбілдером InSales

Фінансовий оператор UAPAY повідомляє про початок співробітництва з відомою платформою для побудови сайтів InSales. Це означає, що відтепер будь-який інтернет-магазин, створений на цій платформі, має можливість задіяти для розрахунку із своїми клієнтами інноваційні та надійні платіжні технології від UAPAY.

Фахівці InSales розробили спеціальний конектор для інтеграції платіжного додатку UAPAY — інтернет-магазин може підключити його в маркеті додатків InSales, в персональному кабінеті продавця. Нагадаємо, що InSales — це популярна система управління контентом інтернет-магазину, що надається з публічної хмари. Станом на кінець 2019 року InSales нараховує більше 8 тисяч клієнтів.

«InSales — одна з найбільш популярних CMS для інтернет-магазинів, що надається за моделлю SaaS. Тому ми дуже раді оголосити про початок співпраці з InSales, адже це дозволяє власникам інтернет-магазинів використовувати систему UAPAY як платіжний засіб для грошових операцій з покупцями. Таким чином, завдяки інтеграції з платформою InSales ми розширюємо можливості мерчантів в галузі електронної комерції», – відзначив керівний партнер UAPAY Дмитро Зарахович.