×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY почав працювати з OpenCart

Фінансовий оператор UAPAY створив спеціальний платіжний модуль для системи керування контентом OpenCart. Таким чином, будь-який інтернет-магазин, створений на цій CMS-платформі, може будувати розрахунки із своїми замовниками на базі інноваційних фінансових технологій від UAPAY.

Щоб скористатися платіжним модулем UAPAY, заклад електронної комерції має підключити його в маркеті додатків OpenCart та підписати з компанією UAPAY типовий договір.

Нагадаємо, що OpenCart — система управління контентом, орієнтована на створення інтернет-магазинів. OpenCart є вільним програмним забезпеченням, що поширюється за ліцензією GNU General Public License v3. В 2017 році платформа OpenCart отримала нагороду Best E-commerce Solution Award 2017. Станом на 1-й квартал 2019 року на OpenCart працювало більш 342 тисяч сайтів по всьому світу.

«Серед безкоштовних CMS для E-commerce OpenCart займає перше місце по розповсюдженості в багатьох країнах Східної Європи. Саме тому ми вирішили створити власний платіжний модуль для цієї CMS, який мерчанти зможуть застосовувати для розрахунків з покупцями. Таким чином, ми продовжуємо розширювати доступність наших інноваційних технологій для підприємців в галузі електронної комерції», – відзначив керівний партнер UAPAY Дмитро Зарахович.