×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

UAPAY посіла перше місце в конкурсі PaySpace Magazine Awards 2017

14 грудня спеціалізований онлайн-журнал PaySpace Magazine підвів підсумки другого щорічного конкурсу PaySpace Magazine Awards 2017, який ставив за мету визначити лідерів на ринку електронної комерції і FinTech України. Переможці були визначені в 18 категоріях за допомогою системи відкритого інтернет-голосування.

Компанія «ЮАПЕЙ» зайняла перше місце в номінації «Найкраще платіжне рішення в електронній комерції», номінувавши Escrow-сервіс для послуги «OLX доставка» («Безпечна угода»). У цій категорії були представлені найбільш актуальні та ефективні рішення для оплати в індустрії E-commerce.

Escrow-сервіс «OLX доставка» для популярної платформи онлайн-оголошень OLX — це один з найбільш визначних продуктів, що з’явився на українському ринку в 2017 році. Рішення було розроблено компанією «ЮАПЕЙ». Мета такої послуги — підвищити фінансову безпеку клієнтів і за рахунок цього створити умови для подальшого зростання продажів. 

У проекті «OLX доставка» UAPAY виступає в ролі інтегратора рішення та фінансового партнера, який забезпечує рух коштів з карти Покупця на карту Продавця і зараховує суму доставки на користь Нова Пошта. Еквайрингову функцію забезпечує ТАСкомбанк. Інтегратором платіжно-логістичного рішення виступає компанія iGama — оператор платіжної інфраструктури для UAPAY

Послугу було запущено в травні 2017 року під назвою «Безпечна угода». В жовтні сервіс було перейменовано на «OLX доставка». Послуга стала надзвичайно затребуваною в українській дистанційній онлайн торгівлі. Сьогодні понад один мільйон товарів на OLX пропонують з можливістю «OLX доставки», а більш ніж 500 тисяч угод вже успішно відбулися.

 Дмитро Зарахович, генеральний директор Softinvest Holding та співзасновник UAPAY, відзначив: «Ми дуже раді отримати таку високу нагороду на конкурсі PaySpace Magazine Awards 2017. Послуга «OLX доставка» — це перший в Україні Escrow-сервіс, який дозволяє захистити як покупця, так і продавця. Сервіс гарантує збереження коштів при проведенні розрахунків, невелику комісію, та миттєве повернення коштів, якщо товар не підійшов. Загалом така послуга знижує рівень недовіри до продавця і відповідно підвищує кількість успішних угод». 

«OLX доставка — це зручний і сучасний інструмент, який ми створили, щоб наші користувачі укладали угоди максимально швидко і безпечно, — говорить Сергій Гапоченко, директор OLX в Україні та Центральній Азії. — Користуючись цим сервісом, покупець не потребує особистої зустрічі з продавцем або здійснення передоплати. Таким чином ми мінімізуємо ризики перерахування грошей недобросовісному продавцю, а також робимо онлайн-шопінг простим і комфортним». Нагадаємо, що українська компанія «ЮАПЕЙ», яка входить в холдинг Softinvest, надає платіжний інструмент UAPAY.UA. Це зручний сервіс грошових переказів, яким можна користуватися без реєстрації і на різних платформах: комп’ютерах, планшетах або смартфонах.

Розмір шрифту
Контрастне зображення