×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

Галина Козирева стала учасницею TechFin Expert Summit

Галина Козирева, Chief Product Officer UAPAY, взяла участь у панельній дискусії «Невидима сторона фінтеху: як розвивається техфін і що пропонують ключові гравці», що відбулася в рамках TechFin Expert Summit 2021.

«Ми робимо акцент на оптимізації процесів, спрощуючи життя користувачу та здійснюючи процеси в платіжній сфері максимально легкими. До прикладу, у нашій співпраці з OLX ми повністю контролюємо процес платежу від початку і до кінця. Залежно від того, що відбувається з накладною, ми кошти або повернемо покупцеві, або перерахуємо продавцю, – розповіла Галина.

– Я вважаю, що оптимізація процесів, швидкий та якісний клієнтський сервіс впливають на зацікавленість споживачів у послугах. Клієнти, які відчувають складність з транзакцією можуть скасувати переказ коштів та в майбутньому більше не користуватися сервісом, якому не довіряють. Ми підтримуємо партнерів і знаходимося в комунікації – це важливо».

TechFin Expert Summit 2021 – перша в Україні експертна конференція для techfin-гравців та експертів, за участі Національний банк України та Міністерство цифрової трансформації України.

Розмір шрифту
Контрастне зображення