×

Вхід

Користувачу Бізнесу
Користувачу
Оплата штрафів ПДР
Розробникам
API Модулі CMS
Особистий кабінет

Майбутнє безготівкових платежів

Вже через чотири роки понад 60% населення планети використовуватиме цифрові гаманці!

Компанія Juniper Research дослідила, що чекати у майбутньому від безготівкових розрахунків. Вчені прогнозують, що наявність супердодатків стимулюватиме використання цифрових гаманців у країнах, які зараз вважаються перевантаженими готівкою.

Що ж чекає на світ:

– Загальна кількість користувачів цифрових гаманців у всьому світі перевищить 5,2 млрд у 2026 р. проти 3,4 млрд у 2022 р., — приріст становитиме понад 53%.
– Стрімке зростання користувачів фіксується в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, зокрема, Філіппінах, Таїланді та В’єтнамі. Прогнозується, що до 2026 р. цифрові гаманці використовуватимуть близько 75% населення кожної з цих країн.
– Платежі з використанням QR-кодів стануть найпопулярнішим типом транзакцій у сфері цифрових гаманців до 2026 р., досягнувши 380 млрд транзакцій по всьому світу та склавши понад 40% усіх транзакцій за обсягом.

В дослідженні рекомендується, щоб постачальники QR-платежів інтегрували функції лояльності та персоналізовані маркетингові можливості, оскільки використання QR-кодів на ринках Китаю та Індії досягло свого апогею і постачальники повинні впроваджувати інновації, щоб залишатися конкурентоспроможними.

Розмір шрифту
Контрастне зображення